detva.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Detva

Akcie 1-3 z 3

AKCIE A PODUJATIA Detva a okolie

Autá 3

25.6. - 2.7.2017 / 16:00

Miesto konania: Obrancov mieru 871/1, Detva
25.6.- 16.00, 2.7. - 16.00, Od tejto chvíle sa všetko mení. Hrajú: Owen Wilson, Larry The Cable Guy, Bonnie Hunt, Cheech Marin Legendárny Blesk McQueen z ničoho nič zistí, že ho nová generácia závodných áut poslala mimo závodnú dráhu, ktorú nadovšetko miluje. Naspäť do hry mu môže pomôcť iba mladá automechanička Cruz Ramirezová, ktorá však sama pomýšľa na víťazstvo a inšpiráciu od Doktora Hudsona Horneta. Slávny závodník s číslom 95 musí v Zlatom pieste všetkým dokázať, že nepatrí do starého železa.

Autá 3

Špina

25.6. - 28.6.2017 / 20:30

Miesto konania: Obrancov mieru 871/1, Detva
25.6. - 20:30, 28.6. - 18:00, NIE VŠETKO SA DÁ LEN TAK ZMYŤ. Réžia: Tereza Nvotová • Scenár: Barbora Námerová • Hrajú: Dominika Morávková, Anna Rakovská, Róbert Jakab, Anna Šišková, Patrik Holubář Lena je sedemnásťročné dievča, ktoré vzdoruje rodičom, zažíva svoje prvé zamilovanie, tajné nočné dobrodružstvá s kamarátmi, či magické rána nad Dunajom. Jej svet plný snov a túžob však naruší znásilnenie... Lena musí prejsť cestu, ktorá už nie je obyčajným dospievaním, ale skôr vnútorným bojom. Okolie ju nechápe a už nikdy úplne nepochopí. Je to ona sama, kto sa musí zmeniť, dospieť a pochopiť, že nemôže ostať obeťou. Trest si zaslúži ten, kto jej to spôsobil.

Špina

Divoká babská jazda

28.6. - 2.7.2017 / 20:00

Miesto konania: Obrancov mieru 871/1, Detva
28.6. - 20:00, 2.7. - 18:00, Najlepšie párty nikdy nejdú podľa plánu. Hrajú: Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Zoë Kravitz, Demi Moore, Ty Burrell • Réžia: Lucia Aniello • Scenár: Lucia Aniello, Paul W. Downs • Hudba: Dominic Lewis Keď najlepšie kamošky žúrujú, stať sa môže čokoľvek... Päť bývalých spolužiačok sa po rokoch znovu stretáva, aby oslávili rozlúčku so slobodou jednej z nich. Párty sa však rýchlo zvrtne, keď nešťastnou náhodou zabijú striptéra, ktorý ich mal v tento výnimočný večer zabávať. Ako si s týmto fatálnym omylom poradí dámska zostava na čele so Scarlett Johansson?

Divoká babská jazda
Akcie 1-3 z 3

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Detva - Detvianska Huta, Dúbravy, Korytárky, Kostolná, Kriváň, Podkriváň, Pstruša, Stožok,
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang