Úvod > Ponuka práce > Obchod, obchod. zástupca > Náborový pracovník, referent, manažér

Náborový pracovník, referent, manažér

Pracovná oblasť:
Obchod, obchod. zástupca
V meste:
Cele Slovensko
Možný termín nástupu:
ihned
Nerozhoduje
Ponúkame:
Informácie o pracovnom mieste:
Miesto práce: Cela Slovenska republika, pridelený vlastný región.
Ponúkaný plat (brutto): Od 2400 eur, za každého nového spolupracovníka provízia 480 eur.
V prípade 5 nových spolupracovníkov odmena 5x480=2400 eur.
Ak to iste urobí Váš nový spolupracovník aj za jeho prácu je provízia 480 eur.
Ide o TLM- two level marketing, kde časom systém pracuje za Vás.
Termín nástupu: Ihneď po absolvovaní základného seminára.
Druh pracovného pomeru: Plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Náplň práce, informácie Máme záujem o obsadenie manažérskych pozícii
o pracovnom mieste: Na začiatku- zapracovanie: nábor nových spolupracovníkov vo Vašom
okolí, taktiež po celom Slovensku.
Po zapracovaní- vedenie tímu- nadštandardné fin. ohodnotenie.
Náplňou práce nie je finančné poradenstvo ani poisťovníctvo.
Iné výhody: Možnosť nadštandardného príjmu.
Možnosť kariéry v štruktúrach rastúcej firmy.
Práca v kolektíve ambicióznych ľudí (semináre).
Platové podmienky.
Po zapracovaní neobmedzený prijem.
Garantovaný postup v kariére.
Požiadavky na zamestnanca:
Požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity.
stredoškolské s maturitou.
nadstavbové vyššie.
vysokoškolské I,II,III stupňa.
Znalosti: pc- internet(email, www- základy).

Osobné predpoklady, ďalšie požiadavky: Práca je vhodná pre človeka, ktorý chce v živote niečo dosiahnuť, chce si splniť svoje sny a nechce do konca života robiť prácu, ktorú mu organizujú iní. Ponuka vhodná pre ľudí, ktorí hľadajú finančnú slobodu.
Inzerujúca spoločnosť:

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti: sprostredkovanie obchodu a služieb.

Informácie o výberovom konaní: v prípade záujmu nás kontaktujte
Adresa spoločnosti: NETEDEN s.r.o.
Pasteurova 935/8a
Olomouc
779 00
Kontakt: Radoslav Udvardy
system.garant@gmail.com
tel: 0911545208
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
2400
Podmienky výberového konania:
objednat sa na osobný pohovor
Kontakt:
Radoslav Udvardy, 0911545208
tel:
0911545208
Dátum pridania:
20.3.2011
Počet videní:
9453

Odpovedať na ponuku

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára